O firmie


Firma LUXGUM powstała w 1992 roku. Od samego początku naszym celem była profesjonalna obsługa w zakresie doboru i serwisu opon do samochodow osobowych. Kolejnym krokiem było poszerzenie ofertu o sprzedaż i serwis ogumienia do samochodów ciężarowych, TIR, wózkow widowych, koparko-ładowarek, koparek oraz innych maszyn budowlanych.

Inwestycja w nową halę warsztatową pozwoliła poszerzyć zakres usług o mechanikę samochodową w zakresie napraw bieżących, napraw zawieszenia , wymianę klocków hamulcowych, tarcz sprzęgła, naprawy silników.

Posiadamy rownież specjalistyczny sprzęt do serwisu klimatyzacji w samochodach osobowych, ciężarowych, TIR, maszyn rolniczych, zajmujemy się naprawą układów klimatyzacji, uszczelnianiem i uzupełnianiem czynnika chłodzącego.

W naszej ofercie znajdą Państwo również pełną gamę olejów silnikowych,filtrów powietrza, filtrów oleju, pasków klinowych, świec, płynów chłodniczych, klocków hamulcowych.

Nasz profesjonalizm został doceniony przez firmę MICHELIN, co zaowocowało ścisłą współpracą z tym koncernem, którego jesteśmy autoryzowanym partnerem.

Nasze starania o świadczenia usług na wysokim poziomie zostały docenione przez szerokie grono klientów indywidualnych, flotowych, jak również właścicieli sprzętu ciężkiego, maszyn budowlanych, samochodów ciężarowych TIR.

Zapraszamy do współpracy.

 
 
 
  1992-2014 LUXGUM